Oferta

Posadzki przemysłowe betonowe- są optymalnym i na ta chwile najtańszym rozwiązaniem w budownictwie przemysłowym.

Ich trwałość estetyka i aspekt ekonomiczny powodują, iż cieszą sie one dużą popularnośćią w Polsce i na świecie. Stanowią one  warstwe ostateczną wykończenia podłogi. Posadzki te wykonujemy z betonu towarowego odpowiedniej klasy dostarczonego na plac budowy. Wykonanie polega na niwelacji i uwibrowaniu warstwy betonu.Następnie gdy beton częściowo zwiąże rozpoczynamy skąplikowany proces zacierania, najpierw dyskami a póżniej łopatkami dużych  zacieraczek samojezdnych dwuwirnikowych i pojedyńczych.

Wierzchnia warstwa płyty może być wzmocnina za pomocą posypki utwardzającej,która zostaje wcierana na swieżo rozłożony beton  DST aż uzyska się odpowiedni połysk o marmurkowatej strukturze.Końcowym etapem jest impregnacja płyty,naciecie pól dylatacyjnych i wypełnienie szczelin dylatacyjnych. Wylewamy również płyty z betonu towarowego pod płytki, żywice, powierzchnie szorstkie,warstwy spadkowe.


Zastosowanie:
- hale produkcyjne,magazynowe
- warsztaty, garaże
- sklepy,supermarkety
- chłodnie,przechowalnie
- place manewrowe,podjazdy,drogi
-pomieszczenia inwentarskie,kurniki
- itp.

 

Wylewki maszynowe agregatem:
To najczęściej stosowane podłoża w budownictwie mieszkaniowym (ok 95% budynków). Wylewki wykonujemy za pomcą spalinowych agregatów posadzkarskch tzw.Pompa Mixokret. Półsuchy beton urobiony w agregacie podajemy weżami do miejsca wbudowania, nastepnie zaciągamy łatami posadzkarskimi (metoda niemiecka po pasach) do odpowiedniego poziomu.Tak rozłożona wylewka jest następnie starannie  zatarta zacieraczka mechaniczną i podylatowana.

W ten sposób uzyskujemy prostą i niepylącom powierzchnie pod każde wykączenie. Istnieje możliwość wykonania uskoków na wylewce np: 10 mm,tzw. różnice poziomów między np.parkietem a płytką.Możemy również przygotować mieszanke betonową o polepszonych parametrach wytrzymałościowych np:pod parkiet,żywice.Rozkładamy również izolacje poziome pod wylewke (folia ,styropian).

Zastosowanie:
- domki jednorodzinne
- budownictwo wielorodzinne
- budynki użyteczności publicznej
- biurowce
itp.

 

mapa

 SPRAWDŹ NASZ ZASIĘG

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTÓW

Jeśli masz wątpliwości co do zakresu lokalizacji w jakich pracujemy.

Zadzwoń do nas! +48 693 161 799